• bout2

Хангжу Demarui отворено производи копродукции, Ltd е производител и извозник на отворено и ловечка опрема која е основана во 2011 година, има богато искуство во овој бизнис. Нашата фабрика опфаќа 5000 област, тогаш нашите производи се маскирна серија (ghillie костум / маскирна облека, панталони, ракавици, капа, маска, хауба, наметка, вреќа / ранец), маскирна мрежа, шатор, тактички елек и така натаму.

Нови пристигнувања

Се разбира, тие не не сакаат да се јаде доручек, па ние ќе се обидеме да уживаат во нашите појадок


WhatsApp Онлајн Chat!