• bout2

Hangzhou Demarui Outdoor Products Co, Ltd, është prodhues dhe eksportues i pajisjeve të jashtme dhe të gjuetisë e cila është themeluar në vitin 2011, kemi pasur përvojë në këtë biznes. Fabrika jonë mbulon 5000 zonë, atëherë produktet tona përfshijnë seri maskoj (kostum ghillie / veshje kamuflazhi, pantallona, doreza, kapak, maskë, kapuç, mantel, qese / shpinës), neto maskoj, tendë, jelek taktike dhe kështu me radhë.

Arritje të reja

Sigurisht ata nuk na duan të hanë mëngjesin tonë, kështu që ne jemi duke shkuar për të shijuar mëngjesin tonë


WhatsApp Online Chat!